21.Лютий.2017

Директор київської піцерії приготував піцу менш ніж за 15 секунд

IMG_1866 IMG_1935 IMG_1818 - Средство просмотра фотографий Windows 2017-02-16 17.03.10

У грудні минулого року в Україні пройшов фінал міжнародних змагань під назвою Fastest Pizza Maker. Представники книги рекордів України офіційно зафіксували національний рекорд за швидкістю приготування піци. Рекордсменом став директор піцерії Domino’s на Гната Юри, Станіслав Цвєтков.

Fastest Pizza Maker – це внутрішній конкурс серед співробітників Domino’s в усіх країнах і співробітник будь-якої піцерії може взяти участь. Як повідомляють в компанії, мета конкурсу – показати максимальну швидкість приготування піци при дотриманні всіх стандартів якості. Завдання полягає в тому, щоб продемонструвати швидкість процесів приготування піци на всіх рівнях. “Конкурс є культовим і важливим для всіх співробітників і клієнтів компанії”, – заявляють організатори.

Станіслав Цвєтков починав свою кар’єру звичайним працівником київської піцерії Domino’s Pizza на вулиці Гната Юри, 6 кілька років тому, проте з часом зумів стати керівником закладу.

Перемога в Fastest Pizza Maker – це не перше досягнення Цвєткова. У минулому році він став бронзовим призером в EMEA, де змагалися конкурсанти з Європи, Близького Сходу і Африки.